NOVINKY

Fotogalerie 

Mezinárodní pohárový přebor ženských a mužských složek ve sportovní gymnastice.18. 11. 2023 uspořádala TJ Lokomotiva Cheb další ročník mezinárodního závodu ve sportovní gymnastice "Chebská bradla" a to v Městské sportovní hale Lokomotiva , za účasti 110 sportovců ze šesti krajů. Závod má velký úspěch u sportovců i početných diváků, kterých stále...

16.-17. 10. proběhlo Mistrovství ČR v mužských kategoriích. Vojta Daňko fantasticky zabojoval a obsadil v jednotlivcích krásné ale nepopulární 4. místo a v družstvech, kde hostoval za Sokol Kolín, obsadili také 4.místo.

15. -17. 10. se konalo Mistrovství ČR žen v Černošicích v hale Věry Čáslavské. Monča Bauerová skončila v obrovské konkurenci na super 11 místě , Dita Rydrychová nakonec ( po trochu zaváhání ) vybojovala 16 místo , Martinka Frťalová se prala statečně (přestože ji pustili špatnou hudbu), ale kladina jí dneska trochu přeprala ,bylo z toho 56 místo.

5-8.8. 2020 proběhlo soustředění starší mládeže Sportovní gymnastiky TJ Lokomotiva Cheb v reprezentačním sportovním centru v Kolíně. Zaměřili jsme se hlavně na nácvik prvků s velkou obtížností. Po velkém ( skoro ročním ) tréninkovém výpadku a při třech tréninkových jednotkách denně to bylo pro všechny velice náročné. 🤸🤸‍♂️

6. - 10. 2020 proběhlo soustředění starší mládeže našeho oddílu v reprezentačním sportovním centru v Kolíně .Bylo zaměřené na nácvik prvků s velkou obtížností .

15. - 21.8. 2020 Proběhlo soustředění celé mládeže našeho oddílu ve specializované hale v Plzni . Soustředění bylo zaměřené na nácvik akrobatických řad a prvků s větší obtížností a gymnastických průprav. Bylo to velice náročné. Naši malí cvičenci prvně okusili týdenní dvoufázovou dřinu. Měli k tomu ale i trochu kultury. Zato skupina starších , při...

Ani přes letní prázdniny nezahálíme a trénujeme většinou dvakrát v týdnu , abychom na soustředění v srpnu odjížděli ve formě !!

Udělali jsme si 19.-21.6. parádní soustředěníčko u nás v Chebu , měli jsme luxusní snídaně a večeře na terásce (děkujeme Café Domeček ). Představili jsme naší novou závodní hrazdu !! Na soustředění jsme se trochu rozmazlovali - Pavel " legenda" přivezl dorty (měl 20 narozeniny) a za odměnu byla taky hromada pizzy !

Mezinárodní pohárový přebor ženských a mužských složek ve sportovní gymnastice